Aktualności  (pokaż wszystkie)
20 sierpień 2015, 14:41

Wyłączenie Panelu Wnioskodawcy Programu Równać Szanse!

Informujemy, że od dnia 25-go sierpnia 2015 r., od godziny 7.00 do dnia 26-go sierpnia 2015 r., do godziny 6.59 zostanie wyłączony Panel Wnioskodawcy, a przez to nie będzie możliwe podejmowanie żadnych aktywności związanych z rozliczeniem i obsługą dotacji przez Grantobiorców. więcej
19 sierpień 2015, 14:57

Już 26 sierpnia ogłaszamy Regionalny Konkurs Grantowy!

W środę, 26 sierpnia Polska Fundacja Dzieci i Młodzież ogłosi Regionalny Konkurs Grantowy Programu Równać Szanse 2015! więcej
19 sierpień 2015, 11:45

Szkolenia "Jak napisać wniosek w Programie Równać Szanse"!

Zapraszamy do udziału w szkoleniach "Jak napisać wniosek w Programie Równać Szanse". Szkolenia odbędą się we wrześniu w 5 największych miastach Polski. więcej
19 sierpień 2015, 10:59

Szkolenie z wykorzystania nowoczesnych technologii dla koordynatorów RS.

Po raz kolejny ogłaszamy rekrutację na szkolenie z zakresu nowoczesnych technologii dla przedstawicieli organizacji pozarządowych i instytucji uczestniczących przynajmniej raz w Programie Równać Szanse. więcej
5 lipiec 2015, 16:47

Zakończyło się Szkolenie Młodzieżowych Liderów!

Zakończyło się Szkolenie dla Młodzieżowych Liderów Programu Równać Szanse! więcej
30 maj 2012, 06:48

Nabór do XX Szkoły Liderów Społeczeństwa Obywatelskiego

Rusza nabór do XX Szkoły Liderów Społeczeństwa Obywatelskiego (10-20 września). Poszukiwani: osoby aktywne w polityce (partie, młodzieżówki, organy samorządu), członkowie środowisk opiniotwórczych (organizacji i mediów obywatelskich, think-tanków) i lokalni przedsiębiorcy zaangażowani w działalność na rzecz swoich miejscowości. Zgłoszenia do 17 czerwca 2012 roku.

 

Polska jest na dobrej drodze. Po raz pierwszy od 20 lat mamy pieniądze na poważne inwestycje, wyszliśmy z tarczą z kryzysu gospodarczego i umacniamy naszą pozycję w Unii Europejskiej. A jednak wciąż nie umiemy zbudować autostrad, zlikwidować kolejek do lekarzy, ani zapewnić przyszłym pokoleniom pewnej emerytury.

 

Zgłoś się do udziału w XX jubileuszowej edycji

 

Szkoły Liderów Społeczeństwa Obywatelskiego!

 

Polska potrzebuje nowego rodzaju przywództwa. Potrzebuje liderek i liderów:

  • potrafiących inicjować i realizować złożone reformy
  • współpracujących, by budować społeczne porozumienie na rzecz zmian
  • twórczych: wykraczających poza schematy działania, odważnych i konsekwentnych

Jeśli jesteś osobą, która widzi swoją przyszłość w życiu publicznym i chce mieć wpływ na kształt polskiej i europejskiej rzeczywistości – szukamy właśnie Ciebie!

 

Czym jest Szkoła?

 

Szkoła Liderów Społeczeństwa Obywatelskiego to najstarszy i największy w Polsce profesjonalny program rozwoju kompetencji przywódczych. Gośćmi i wykładowcami Szkoły są eksperci w swoich dziedzinach: liderzy polityczni i biznesowi, prawnicy, urzędnicy, artyści, inicjatorzy działań społecznych, trenerzy i coachowie.

Kogo zapraszamy do udziału ?

  • osoby, które ukończyły 18 lat
  • aktywne w polityce lub planujące włączyć się w życie polityczne (partie polityczne i ich „młodzieżówki”, władze samorządowe)
  • aktywne w środowiskach opiniotwórczych (organizacje i media obywatelskie, think-tanki)
  • lokalnych przedsiębiorców zaangażowanych w działalność na rzecz swoich miejscowości
  • inicjatorów i inicjatorki przedsięwzięć społecznych i liderów grup nieformalnych

Dlaczego warto ?

 

Udział w Szkole będzie stanowić istotny punkt w twoim „publicznym CV”. Damy ci narzędzia, dzięki którym będziesz mógł dokonać ważnych zmian w swoim otoczeniu. W Szkole zapoznasz się zarówno z najbardziej wpływowymi teoriami przywództwa, jak i z praktyką stosowaną dziś przez liderów w polityce, biznesie i inicjatywach pozarządowych. Przygotujemy cię do zabierania głosu na tematy istotne w polskim i europejskim życiu publicznym.

 

Gdzie i kiedy? XX edycja Szkoły Liderów Społeczeństwa Obywatelskiego odbędzie się w dniach 10-20 września w Popowie pod Warszawą. Udział w Szkole jest bezpłatny.

 

Zgłoś się! Więcej na stronie www.szkola-liderow.pl – zakładka: Projekty – zakładka: Szkoła Liderów Społeczeństwa Obywatelskiego. Na zgłoszenia czekamy do 17 czerwca.

Cel Programu "Równać Szanse"

Konkursy dotacyjne

W tym dziale znajdą się informacje dotyczące aktualnej oferty konkursowej Programu.

Projekty modelowe

Zapraszamy do zapoznania się z Projektami Modelowymi Programu "Równać Szanse".

Kalendarium

Sprawdź co wydarzy się
w Programie "Równać Szanse" w 2015 r.