Aktualności  (pokaż wszystkie)
20 sierpień 2015, 14:41

Wyłączenie Panelu Wnioskodawcy Programu Równać Szanse!

Informujemy, że od dnia 25-go sierpnia 2015 r., od godziny 7.00 do dnia 26-go sierpnia 2015 r., do godziny 6.59 zostanie wyłączony Panel Wnioskodawcy, a przez to nie będzie możliwe podejmowanie żadnych aktywności związanych z rozliczeniem i obsługą dotacji przez Grantobiorców. więcej
19 sierpień 2015, 14:57

Już 26 sierpnia ogłaszamy Regionalny Konkurs Grantowy!

W środę, 26 sierpnia Polska Fundacja Dzieci i Młodzież ogłosi Regionalny Konkurs Grantowy Programu Równać Szanse 2015! więcej
19 sierpień 2015, 11:45

Szkolenia "Jak napisać wniosek w Programie Równać Szanse"!

Zapraszamy do udziału w szkoleniach "Jak napisać wniosek w Programie Równać Szanse". Szkolenia odbędą się we wrześniu w 5 największych miastach Polski. więcej
19 sierpień 2015, 10:59

Szkolenie z wykorzystania nowoczesnych technologii dla koordynatorów RS.

Po raz kolejny ogłaszamy rekrutację na szkolenie z zakresu nowoczesnych technologii dla przedstawicieli organizacji pozarządowych i instytucji uczestniczących przynajmniej raz w Programie Równać Szanse. więcej
5 lipiec 2015, 16:47

Zakończyło się Szkolenie Młodzieżowych Liderów!

Zakończyło się Szkolenie dla Młodzieżowych Liderów Programu Równać Szanse! więcej
30 kwiecień 2015, 17:47

Znamy nazwiska kandydatów na Szkolenie Młodzieżowych Liderów!

 

Lista osób, które wypełniły zgłoszenie na Szkolenie Młodzieżowych Liderów:

 

 
Lp. Imię Nazwisko Nazwa organizacji Miejscowość Stan zgłoszenia
1. Ewa  Baran Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy Spartakus Adamówka  formalny
2. Anna  Boryczewska Kamieńskie Towarzystwo Kulturalne Kamień Krajeński nieformalny - nieuprawniony
3. Maciej  Borzyszkowski Stowarzyszenie Grupa Młodych Archeologów w Brusach Brusy nieformalny - brak rekomendacji
4. Łukasz  Czemarmazowicz Stowarzyszenie Fundus Glacensis Kudowa Zdrój formalny
5. Michał  Daszkiewicz Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju i Promocji Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Hipolita Cegielskiego w Ziębicach Ziębice formalny
6. Angelika  Dyndał Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy ,Spartakus Adamówka  formalny
7. Martyna Gałafin Stowarzyszenie Uwolnić Wiedzę Wicko formalny
8. Katarzyna  Gdula Fundacja Karolat Siedlisko formalny
9. Alicja  Golińska Stowarzyszenie Gminne Wspieranie Inicjatyw Społecznych Główczyce formalny
10. Wioleta  Góra Stowarzyszenie Wsi Bukowiec Działajmy Razem Bukowiec formalny
11. Amelia  Gronowska Stowarzyszenie Ziemia Krobska Krobia formalny
12. Wiktor  Gzubicki Stowarzyszenie Browarowa-Większy Format Żnin formalny
13. Marcin  Handzel Stowarzyszenie Nowy Międzychód Międzychód nieformalny - brak rekomendacji
14. Michał  Hebel Stowarzyszenie Uwolnić Wiedzę Wicko formalny
15. Natalia  Iwaszko Stowarzyszenie Na Rzecz Integracji Społeczności Wiejskiej Wspólnota Puszczy Nowinka formalny
16. Paulina  Jaśniak Stowarzyszenie Przyjaciół I Liceum Ogólnoksztalcącego im. Powstańców Wielkopolskich w Koźmninie Wlkp. Koźmin Wielkopolski formalny
17. Maria  Jewuła Ochotnicza Straż Pożarna w Wojniczu Wojnicz formalny
18. Dorota  Jęderka Stowarzyszenie Wartości Pilawa formalny
19. Patryk  Kakareko Biblioteka Publiczna w Mońkach Mońki formalny
20. Kamil  Kanadys Gminna Biblioteka Publiczna im. Bronisława Pietraka w Garbowie filia w Bogucinie Bogucin formalny
21. Wiktoria  Kotowska Stowarzyszenie Na Rzecz Integracji Społeczności Wiejskiej Wspólnota Puszczy Nowinka formalny
22. Patrycja  Kowalska Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkół im. Bohaterów Oflagu IID w Bornem Sulinowie Borne Sulinowo formalny
23. Katarzyna  Kozera Stowarzyszenie na rzecz Rozoju KGW w Pluskowęsach Pluskwęsy nieformalny - brak rekomendacji
24. Mateusz  Kruszewski Stowarzyszenie Gminne Wspieranie Inicjatyw Społecznych Główczyce formalny
25. Mateusz  Kulik Stowarzyszenie na Rzecz Tradycji i Rozwoju Wsi Bazanów Nowoczesna Pani Stary Bazanów formalny
26. Magdalena  Kuśmierczyk Ochotnicza Straż Pożarna w Krasocinie Krasocin formalny
27. Wojciech  Lisiak Grupa Inicjatywna Baranówko Baranówko formalny
28. Magdalena  Lisowska Gminna Biblioteka Publiczna w Sędziejowicach Sędziejowice formalny
29. Michał  Łukasik Stowarzyszenie Browarowa-Większy Format Żnin formalny
30. Julia  Majkowska Gminny Ośrodek Upowszechniania Kultury im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Rózan formalny
31. Karina  Malinowska Fundacja Karolat Siedlisko formalny
32. Katarzyna  Matuszkiewicz Gminna Biblioteka Publiczna w Sędziejowicach Sędziejowice formalny
33. Wioletta  Miernicka Stowarzyszenie Przyjaciół I Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Wielkopolskich w Koźminie Wlkp. Koźmin Wielkopolski formalny
34. Marcin  Nizioł Gminna Biblioteka Publiczna  Chmielnik formalny
35. Krystian  Nowak Ochonicza Straż Pożarna w Wojniczu Wojnicz formalny
36. Kacper Jakub  Nowicki Miejski Dom Kultury Maków Mazowiecki formalny
37. Szymon  Pawłowski Ochotnicza Straż Pożarna w Krasocinie Krasocin formalny
38. Natalia  Piesiewicz Stowarzyszenie Wartości  Pilawa formalny
39. Maria  Pietraszko Gminny Ośrodek Kultury w Buczkowicach Buczkowice formalny
40. Aleksandra  Połeć Stowarzyszenie na Rzecz Ekoprozwoju Wsi Nasze Dzieci Ursynów formalny
41. Filip  Pryba Stowarzyszenie Grupa Młodych Archeologów w Brusach Brusy nieformalny - brak rekomendacji
42. Ewelina  Przybysz Stowarzyszenie na Rzecz Tradycji i Rozwoju Wsi Bazanów ,Nowoczesna Pani Stary Bazanów formalny
43. Klaudia  Rzeszowska Stowarzyszenie Regiony Nowych Szans VESNA Gnojnik formalny
44. Dominika  Sarzyńska Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Koprzywnicy Koprzywnica formalny
45. Anna  Sitarz Stowarzyszenie dla rozwoju Drogowskaz Łodygowice formalny
46. Natalia  Skiba Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych Przystań Ulanów formalny
47. Ada  Sosnowska Miejski Dom Kultury im. Franciszka Chruściela w Ornecie Orneta formalny
48. Patrycja  Sroka Gminna Biblioteka Publiczna  Chmielnik formalny
49. Andrzej  Staniaszek Harcerski Ruch Ochrony Środowiska im. św. Franciszka z Asyżu Ściborki  formalny
50. Marcin  Stanowski Miejski Dom Kultury Maków Mazowiecki formalny
51. Adrianna Starsiak Kamieńskie Towarzystwo Kulturalne Kamień Krajeński nieformalny - nieuprawniony
52. Gabriela  Stochel Stowarzyszenie Milenium - Brzeźnica 2007 Brzeźnica formalny
53. Emilia  Strachota Stowarzyszenie Społeczno - Kulturalne Razem dla Gminy Wilga Wilga formalny
54. Karol  Szczepański Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne  Razem dla Gminy Wilga formalny
55. Jacek Piotr  Szrejder Harcerski Ruch Ochrony Środowiska im. św. Franciszka z Asyżu Ściborki  formalny
56. Damian  Śledziewski Gminny Ośrodek Upowszechniania Kultury im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Różan formalny
57. Małgorzata  Toczek Stowarzyszenie Wsi Bukowiec Działajmy Razem Bukowiec formalny
58. Jakub  Troszczyński Grupa Inicjatywna Baranówko Baranówko formalny
59. Aleksandra  Wdowiak Miejski Dom Kultury im. Franciszka Chruściela w Ornecie Orneta formalny
60. Jędrzej  Weinert Stowarzyszenie Ziemia Krobska Krobia formalny
61. Anna  Wilk Stowarzyszenie na rzecz Ekoprozwoju Wsi Nasze Dzieci Ursynów formalny
62. Karol  Wnudziński Stowarzyszenie SZOK Radlin formalny
63. Karolina  Wojtunik Stowarzyszenie na rzecz Rozoju KGW w Pluskowęsach Pluskowęsy nieformalny - brak rekomendacji
64. Jakub  Zachciał Stowarzyszenie Nowy Międzychód Międzychód nieformalny - brak rekomendacji
65. Kamila  Zasuwik Stowarzyszenie Inkubator Kreatywności Społecznej Stoczek Łukowski formalny
66. Joanna  Zięba Gminny Ośrodek Kultury w Buczkowicach Buczkowice formalny
67. Aleksandra  Zima Stowarzyszenie Milenium - Brzeźnica 2007 Brzeźnica formalny
68. Marta  Żmijewska Stowarzyszenie SZOK Radlin formalny
Cel Programu "Równać Szanse"

Konkursy dotacyjne

W tym dziale znajdą się informacje dotyczące aktualnej oferty konkursowej Programu.

Projekty modelowe

Zapraszamy do zapoznania się z Projektami Modelowymi Programu "Równać Szanse".

Kalendarium

Sprawdź co wydarzy się
w Programie "Równać Szanse" w 2015 r.