Aktualności  (pokaż wszystkie)
20 sierpień 2015, 14:41

Wyłączenie Panelu Wnioskodawcy Programu Równać Szanse!

Informujemy, że od dnia 25-go sierpnia 2015 r., od godziny 7.00 do dnia 26-go sierpnia 2015 r., do godziny 6.59 zostanie wyłączony Panel Wnioskodawcy, a przez to nie będzie możliwe podejmowanie żadnych aktywności związanych z rozliczeniem i obsługą dotacji przez Grantobiorców. więcej
19 sierpień 2015, 14:57

Już 26 sierpnia ogłaszamy Regionalny Konkurs Grantowy!

W środę, 26 sierpnia Polska Fundacja Dzieci i Młodzież ogłosi Regionalny Konkurs Grantowy Programu Równać Szanse 2015! więcej
19 sierpień 2015, 11:45

Szkolenia "Jak napisać wniosek w Programie Równać Szanse"!

Zapraszamy do udziału w szkoleniach "Jak napisać wniosek w Programie Równać Szanse". Szkolenia odbędą się we wrześniu w 5 największych miastach Polski. więcej
19 sierpień 2015, 10:59

Szkolenie z wykorzystania nowoczesnych technologii dla koordynatorów RS.

Po raz kolejny ogłaszamy rekrutację na szkolenie z zakresu nowoczesnych technologii dla przedstawicieli organizacji pozarządowych i instytucji uczestniczących przynajmniej raz w Programie Równać Szanse. więcej
5 lipiec 2015, 16:47

Zakończyło się Szkolenie Młodzieżowych Liderów!

Zakończyło się Szkolenie dla Młodzieżowych Liderów Programu Równać Szanse! więcej
8 maj 2015, 17:57

Młodzieżowi Liderzy zakwalifikowani na Szkolenie Programu Równać Szanse!

Lista Laureatów, którzy zostali zakwalifikowani na Szkolenie Młodzieżowych Liderów Programu Równać Szanse. Komisja zakwalifikowała 24 osoby, które wezmą udział w 7-dniowym szkoleniu, które odbędzie się w dniach 5-11 lipca 2015 r. w Warszawie.

 

Wszelkie niezbędne informacje dotyczące dalszej współpracy zostaną przekazane zakwalifikowanym osobom, oraz ich organizacjom drogą mailową na adresy mailowe podane w formularzach rekrutacyjnych. 

 

Serdecznie gratulujemy Laureatom oraz ich organizacjom!

 

 

Lp. Imię Nazwisko Nazwa organizacji Miejscowość
1. Martyna Gałafin Stowarzyszenie Uwolnić Wiedzę Wicko
2. Michał  Hebel Stowarzyszenie Uwolnić Wiedzę Wicko
3. Natalia  Iwaszko Stowarzyszenie Na Rzecz Integracji Społeczności Wiejskiej Wspólnota Puszczy Nowinka
4. Paulina  Jaśniak Stowarzyszenie Przyjaciół I Liceum Ogólnoksztalcącego im. Powstańców Wielkopolskich w Koźmninie Wlkp. Koźmin Wielkopolski
5. Patryk  Kakareko Biblioteka Publiczna w Mońkach Mońki
6. Kamil  Kanadys Gminna Biblioteka Publiczna im. Bronisława Pietraka w Garbowie filia w Bogucinie Bogucin
7. Wiktoria  Kotowska Stowarzyszenie Na Rzecz Integracji Społeczności Wiejskiej Wspólnota Puszczy Nowinka
8. Patrycja  Kowalska Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkół im. Bohaterów Oflagu IID w Bornem Sulinowie Borne Sulinowo
9. Mateusz  Kulik Stowarzyszenie na Rzecz Tradycji i Rozwoju Wsi Bazanów Nowoczesna Pani Stary Bazanów
10. Wojciech  Lisiak Grupa Inicjatywna Baranówko Baranówko
11. Wioletta  Miernicka Stowarzyszenie Przyjaciół I Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Wielkopolskich w Koźminie Wlkp. Koźmin Wielkopolski
12. Marcin  Nizioł Gminna Biblioteka Publiczna  Chmielnik
13. Krystian  Nowak Ochonicza Straż Pożarna w Wojniczu Wojnicz
14. Szymon  Pawłowski Ochotnicza Straż Pożarna w Krasocinie Krasocin
15. Ewelina  Przybysz Stowarzyszenie na Rzecz Tradycji i Rozwoju Wsi Bazanów ,Nowoczesna Pani Stary Bazanów
16. Klaudia  Rzeszowska Stowarzyszenie Regiony Nowych Szans VESNA Gnojnik
17. Anna  Sitarz Stowarzyszenie dla rozwoju Drogowskaz Łodygowice
18. Natalia  Skiba Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych Przystań Ulanów
19. Patrycja  Sroka Gminna Biblioteka Publiczna  Chmielnik
20. Gabriela  Stochel Stowarzyszenie Milenium - Brzeźnica 2007 Brzeźnica
21. Małgorzata  Toczek Stowarzyszenie Wsi Bukowiec Działajmy Razem Bukowiec
22. Jędrzej  Weinert Stowarzyszenie Ziemia Krobska Krobia
23. Kamila  Zasuwik Stowarzyszenie Inkubator Kreatywności Społecznej Stoczek Łukowski
24. Aleksandra  Zima Stowarzyszenie Milenium - Brzeźnica 2007 Brzeźnica

 

Lista rezerwowa

 

Lp. Imię Nazwisko Nazwa organizacji Miejscowość
1. Maria  Jewuła Ochotnicza Straż Pożarna w Wojniczu Wojnicz
2. Magdalena  Lisowska Gminna Biblioteka Publiczna w Sędziejowicach Sędziejowice
3. Kacper Jakub  Nowicki Miejski Dom Kultury Maków Mazowiecki
4. Michał  Daszkiewicz Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju i Promocji Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Hipolita Cegielskiego w Ziębicach Ziębice
5. Amelia  Gronowska Stowarzyszenie Ziemia Krobska Krobia
6. Mateusz  Kruszewski Stowarzyszenie Gminne Wspieranie Inicjatyw Społecznych Główczyce
7. Dominika  Sarzyńska Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Koprzywnicy Koprzywnica
8. Wioleta  Góra Stowarzyszenie Wsi Bukowiec Działajmy Razem Bukowiec
9. Katarzyna  Matuszkiewicz Gminna Biblioteka Publiczna w Sędziejowicach Sędziejowice
10. Jakub  Troszczyński Grupa Inicjatywna Baranówko Baranówko
Cel Programu "Równać Szanse"

Konkursy dotacyjne

W tym dziale znajdą się informacje dotyczące aktualnej oferty konkursowej Programu.

Projekty modelowe

Zapraszamy do zapoznania się z Projektami Modelowymi Programu "Równać Szanse".

Kalendarium

Sprawdź co wydarzy się
w Programie "Równać Szanse" w 2015 r.